Windows Live Messenger için Çoklu MSN Açma Programı

 


wlm-coklu-msn-tamindir Hepimizin yakından tanıdığı MSN ya da yeni adıyla Windows Live Messenger, Türk insanının uzun bir süredir yoğun biçimde kullandığı bir anlık mesajlaşma programı. Uzun bir süredir kullandığımız bu programda kişi listeniz bazen istemediğiniz insanlarla doluyor ya da işiniz gereği farklı MSN adresleri almak zorunda kalabiliyorsunuz.

Normalde MSN (yeni adıyla Windows Live Messenger) tek bilgisayardan aynı anda 2 adet msn hesabı ile oturum açılmasına izin vermiyor. Bu nedenle bugün sizlere bu sayfadan vereceğimiz yama programı gibi programları kullanarak ikinci ya da üçüncü bir MSN hesabını aynı anda tek bilgisayardan açabileceksiniz.

Aşağıdaki programı indir yazısına tıkladıktan sonra programı bilgisayarınıza kaydedeceğiniz yeri belirleyiniz. Programı indirdikten sonra önce mevcut MSN programını kapatınız. sadece oturumu kapatmanız yeterli değildir. Programın simgesine sağ tıklayınız ve Çıkış seçeneğine tıklayarak programı tamamen kapatınız. MSN programını kapattığınıza emin olduktan sonra, sitemizden indirdiğiniz bu yama programını çalıştırınız ve ekrandaki yönergeleri takip ediniz.

Program tüm windows sürümleri ile uyumlu olup tamamen ücretsizdir. 

Programı indir…

Konu ile İlgili aramalar:

  • çoklu msn açma programı indir türkçe
  • coklu msn acma programi bedava indir
  • çoklu msn açma programı

Bu konu hakkında yorum yapabilirsiniz :