Bedava Babylon 10 Sözlük ve Çeviri Programı İndir

 


Kullanım İzni : Bedava (Freeware)
Dil : Türkçe
İşletim Sistemi : Windows NT/2000/XP/7/8
Üretici Firma : Babylon Ltd.
Açıklama
: Babylon dünyadaki lider sözlük programlarından birisidir. Babylon size mükemmel çeviriler yapabilmeniz için en gelişmiş araç kitini sunar. Babylon ile epostalarınızı çevirebilirsiniz. Web sayfalarınızı, dökümanlarınızı, hazır mesajlarınızı ve çok daha fazlasını Babylon ile çevirebilirsiniz. İstediğiniz kelime veya cümlenin üstüne tıklayın ve açılan küçük pencerede Babylon’un çevirme sonuçlarına bir göz atın. Gelişmiş arama sonuçlarına hayran kalacaksınız.

Babylon geniş sunumlar için Oxford University Press, Britannica, Merriam-Webster, Larousse, Vox, Langenscheidt, Pons, ve Taishukan sözlük ve ansiklopedilerinden yardım alır. Bu versiyonunda ise var olan dillere ek olarak 17 adet daha dil gelmiştir. Bir tek tıklama ile istediğiniz yerden istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. 9 dilden Wikipedia yayınlarına ulaşabilir araştırmalarınızı çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Babylon metin çeviricisin varolan diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Japonca, Çince, Flemenkçe, Rusça, Korece, Türkçe, Arapça, Farsça, Polonya ve Ukrayna dilleri.

Programı indir…

Konu ile İlgili aramalar:

  • çeviri indir bedava
  • gogul ?eviri

Bu konu hakkında yorum yapabilirsiniz :